Zde jste: Úvod » Aktuality » Úprava poplatků za užívání značky KRKONOŠE originální produkt

Úprava poplatků za užívání značky KRKONOŠE originální produkt

15.03.2011

Region Krkonoše patří mezi regiony s nejnižšími poplatky za udělení a užívání značky v rámci Asociace regionálních značek.

Členská schůze schválila aktualizaci dokumentů Zásady pro udělování a užívání značky, Certifikační kritéria a nové znění Žádosti o udělení značky, nově byl vytvořen formulář žádosti pro výrobce, kteří žádají o prodloužení platnosti certifikátu. Značku mohou nově získat i výrobci bez živnostenského listu. Certifikát je nyní udělován na 3 roky. Poplatek za udělení značky byl upraven na 500 Kč a 300 Kč při obnově platnosti certifikátu, roční poplatek za užívání značky činí 1.200 Kč pro podnikatelské subjekty a 600 pro NNO, chráněné dílny, výrobce bez ŽL, výrobce, kteří provozují řemeslo jako vedlejší činnost, nebo pro další certifikát u podnikatelských subjektů. Všechny dokumenty najdete zde.